Kosmetika Dobříš

kosmetický salon

Kosmetika GERnétic

Zakladatelem kosmetické značky GERnChybaétic byl lékař, biolog, biochemik Dr. Albert Laporte. Po studiích biologie a biochemie se začal zabývat výzkumem buněčné biologie. Zároveň studoval přírodní a bylinnou medicínu, vitaminologii a homeopatii. 12 let působil v nemocnicích. Specializoval se na ošetření popálenin – zabýval se výzkumem regenerace kožních buněk. V průběhu svých výzkumů zjistil nejúčinnější metodu – kožní penetraci (průnik výživných látek pokožkou).

 

Pokožka je zrcadlem vnitřního stavu organismu a jako živoucí orgán složený z buněk reaguje podle toho, jaký je celkový zdravotní stav člověka.


Cíl léčebné kosmetiky GERnétic: hledání a odstraňování příčiny a zároveň i následků

Problémy, které se vyskytují na pokožce, jako je například akné, ekzém, plísně, lupénka souvisí se špatnou funkcí vnitřních orgánů. Pokud zlepšíme vnitřní stav našich orgánů, zlepšíme i stav naší pokožky. Součástí produktů GERnétic jsou 100% aktivní výtažky získané z rostlin, mořských řas, které jsou dále složitou biotechnologickou metodou zpracovávány. Přesně dávkované vitamíny, minerály, aminokyseliny a stopové prvky se vstřebávají pokožkou do organismu. Zde doplňují nedostatek látek v příslušném orgánu. Kosmetickými přípravky aplikovanými na pokožku lze řešit vnitřní příčiny a tím zmírnit a nebo odstranit negativní projevy na pleti. Přípravky musí být na pokožku aplikovány homeopaticky (ve velmi malém množství). Nutí vlastní buňky k větší aktivitě.


Základní principy kosmetiky GERnétic

1. Využití meridiánových drah a jejich zakončení: vnitřní orgány jsou propojeny meridiány, které mají zakončení (ušní lalůčky, plosky chodidel, místo pod mečíkovitým výběžkem hrudní kosti

2. Buněčná terapie: obohacení těla o vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a jiné látky, které tělo nedokáže z potravy v dostatečném množství získat

3. Homeopatické dávkování:  regenerační a výživné produkty GERnétic stačí aplikovat ve velmi malém množství